Reference

Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích, Trima CB, Metropol České Budějovice, Střední uměleckoprůmyslová škola sv. Anežky České, Gymnázium Český Krumlov, Střední odborná škola strojní a elektrotechnická Velešín, Centrum pro pomoc dětem a mládeži Český Krumlov, Horní Planá, Hořice na Šumavě, Benešov nad Černou, Černá v Pošumaví atd.

Mgr. BcA. Tereza Kraflová Kučerová

VŠTE České Budějovice

„Vašek je skvělý profesionál, který se nebojí žádného tématu. Je rychlý, precizní a všechny jeho rozhovory slaví úspěch.“

Bc. Iva Nováková, MBA

Nemocnice České Budějovice

Vašek je velmi kreativní, flexibilní, rychlý a spolehlivý, což je v oblasti PR nezbytné. Spolupráce s ním je nadmíru kvalitní a jménem jihočeských nemocnic jej mohu jen a pouze doporučit.

Libor Matoušek

Trima CB

"Spolupráci s Vaškem Votrubou si nemůžeme vynachválit. Je velmi spolehlivý a rychlý. Mnohokrát nám vytrhl trn z paty. Má invenci, nic pro něj není problém... Spolupráce s ním si moc vážíme a věříme, že nám ještě dlouho vydrží.“

Luděk Štěpánek

KIC Horní Planá

"Propojení jeho osobnosti hudebníka, spisovatele a novináře je pro mě jako pracovníka v kultuře optimální.“

Ing. Bc. Milan Timko

SOŠ Velešín

Pan Votruba je profesionál každým coulem! Se službami, které nám poskytuje, jsme maximálně spokojeni, ostatně spolupracujeme spolu již od roku 2013. Skvělá stylistika i práce s českým jazykem, flexibilita... V každém případě spolupráci doporučuji!

Martin Madej

Hořice na Šumavě

S prací pana Votruby jsme jako obec maximálně spokojeni. Díky němu nás média konečně registrují a o naší práci se tak může dozvědět i široká veřejnost. Děkujeme.