Nabídka kurzů a přednášek

KURZ: Psaní kreativních PR textů

Potřebujete napsat PR článek, který upoutá pozornost, ale ač sedíte u klávesnice hodiny, nic kloudného vás nenapadá? Přemýšlíte, jaký je rozdíl mezi PR článkem, zpravodajským článkem a tiskovou zprávou? Po našem kurzu, který může být buď jednorázový, nebo dlouhodobější, budete správný kreativec!

Cena: individuálně

Vhodné pro: firmy, školy, knihovny, jednotlivce a tvůrčí kroužky

Mail pro objednávku besedy: ima.promotion@gmail.com

BESEDA: O psaní

Jihočeský spisovatel a novinář představuje návštěvníkům besedy práci regionálního novináře, mluví o možnostech začínajícího spisovatele, o tom, jak ostré je třeba mít lokty... a že pokud vás vyhodí dveřmi, nebojte se vrátit oknem.

Cena: individuálně

Vhodné pro: základní a střední školy, knihovny, kavárny...

Mail pro objednávku besedy: ima.promotion@gmail.com

BESEDA: Vinylová jízda v digitálním věku

Prohledejte půdy, oprašte gramce... vinylové desky jsou zpátky! Dělají radost... a také vydělávají peníze. Beseda o fenoménu, na který by si ještě před několika lety málokdo vsadil. V rámci besedy možno přibližně nacenit desky, které zájemci z řad diváků přinesou.

Cena: individuálně

Vhodné pro: knihovny, kavárny, obchody s muzikou...

Mail pro objednávku besedy: ima.promotion@gmail.com

Reference

Médiakemp, soutěž Školní časopis roku, ZŠ Benešov nad Černou, ZŠ  a MŠ Vl. Rady České Budějovice, Kariérní centrum JU, Novohradsko-Doudlebsko, knihovna Horní Planá, knihovna Kaplice, Kavárna U Tří koček Horní Planá, Retro café Domažlice, Café Hostel České Budějovice...